Shopping Cart: 0 Products

Nowoczesna porcelana jako prezent ślubny.

Talerz ręcznie malowany ośmiornica
Talerzyk deserowy ręcznie malowany Ośmiornica 21cm

Dziś naprawdę trudno znaleźć coś co pozwoli zostać zapamiętanym na długie lata, a taką cechę niewątpliwie powinien mieć prezent ślubny. Chyba nic nie spełni tego założenia lepiej niż nowoczesna porcelana, której możemy używać na co dzień.

Wesela zmieniły się na przestrzeni lat. Welony stały się mniej tradycyjne, projekty strojów są bardziej nowoczesne i zróżnicowane, pary decydują się na ceremonię i przyjęcie weselne w jednym miejscu, rzadko tworzą katalog prezentów ślubnych dla gości do kupienia. Co za tym idzie często sami musimy podjąć decyzję co kupić.

Coraz więcej ślubów staje się coraz bardziej osobistych, od wystroju miejsca ślubu po jedzenie i muzykę, a nawet wybór prezentów ślubnych. Niektóre pary wolą, aby goście podarowali im pieniądze na zakup własnych rzeczy lub na podróż poślubną. Kupony upominkowe są również dobrym pomysłem na prezent ślubny. Inne pary wolą, aby goście przekazali pieniądze na cele charytatywne, które są im osobiste. Jeszcze inni, mimo że chcą ślubu nowoczesnego to jednak takiego który nawiązuje do tradycji. Również w kwestii prezentów. Najbardziej tradycyjnym z nich wydaje się zastawa stołowa. Któż nie słyszał od rodziców czy starszych znajomych, że otrzymał na prezent ślubny zestaw porcelany czy serwis kawowy.

Serwis “Dorota” proj. Lubomir Tomaszewski – Ćmielów

W dzisiejszych czasach wybór prezentów ślubnych na zakup pary młodej zależy wyłącznie od gości, chyba że zaznaczono inaczej. Ale co kupisz nowożeńcom, jeśli nie wyszczególnili konkretnych prezentów ślubnych? Jeśli jesteś blisko pary i regularnie ją odwiedzasz, łatwiej Ci zauważyć czego potrzebują. Na przykład, mogą posiadać zestaw porcelany który wygląda na nieco zużyty, lub zestaw obiadowy, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej niekompletny. Być może kupili tanią zastawę stołową, aby zyskać na czasie, ponieważ mają nową kuchnię i tego typu wydatki przesunęli na dalszy termin. W takim przypadku nowy zestaw obiadowy byłby idealnym prezentem ślubnym i jest to okazja do podarowania im czegoś wyjątkowego.

Warto rozejrzeć się nad nowoczesną zastawą stołową która wpisze się w ducha nowoczesnej kuchni. Talerze ręcznie malowane z wzorami wpasowującymi w zainteresowania obdarowanych mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Malowane talerze to jedno. Drugą zupełnie osobną sprawą są serwisy kawowe. Tak samo warto szukać czegoś co jest zupełną klasyką jak na przykład klasyczne, stare serwisy z Ćmielowa, które z dnia na dzień zyskują na wartości lub dla osób ceniących nowoczesność wybrać coś z ręcznie malowanych filiżanek i skompletować unikalny, nowoczesny zestaw porcelany.

Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: