Shopping Cart: 0 Products

Kubek na prezent – Ręcznie malowany kubek to nietuzinkowy prezent

Kubek z uchem palec boży
Kubek z uchem palec boży

Wybór prezentu to zawsze trudna sprawa. Musimy wziąć pod uwagę okazję, naszą relację z obdarowywaną osobą i oczywiście cenę. Często stajemy też pod ścianą z powodu braku czasu lub przez przeoczenie terminu musimy coś zorganizować na szybko. Łatwo wtedy o nietrafiony zakup. Popularnym wyborem w takich sytuacjach jest kubek z nadrukiem na prezent. Jest to jednak rozwiązanie bardzo oklepane i nie zawsze odbierane dobrze. Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw temu problemowi. Kubek ręcznie malowany to o wiele lepsze rozwiązanie. Pokazuje obdarowanej osobie, że nie poszliśmy na skróty i postanowiliśmy obdarować ją czymś nietuzinkowym. Kubki na prezent malowane ręcznie to zupełnie inny rodzaj prezentu. Rękodzieło zawsze budzi inne emocje. Fakt, że kubek namalowano ręcznie, ktoś musiał włożyć w niego własną pracę daje poczucie obcowania z przedmiotem wyjątkowym, a nie produkowanym masowo. W takim przypadku zastanawiamy się zawsze nad trwałością takiego rozwiązania. Kubki z własnym nadrukiem są trwałe i tanie. Nie inaczej może być z kubkami na prezent malowanymi ręcznie.

Kubek ręcznie malowany Panda
Kubek ręcznie malowany Panda

Ręczne zdobienie porcelany to proces z długą tradycją i nie jest niczym dziwnym, że potrafimy spotkać kubki malowane ręcznie mające kilkaset lat. Wszystko zależy od techniki użytej w tym procesie. My podczas zdobienia kubków korzystamy z farb, które po wypaleniu w piecu ceramicznym są integralną częścią porcelany a co za tym idzie nie da się zdobienia usunąć. Można je również myć w zmywarce. Są też bezpieczne.

Kubek dla taty – prezent dla taty to raczej coś w męskich tonach. Posiadamy w ofercie kubki z wzorami typowo męskimi dla przykładu coś z serii Przeszłość. To jednak nie zawsze oczywisty wybór. Warto kierować się też zainteresowaniami taty. Może się więc okazać, że kubek z kwiatem Monstery to dobry wybór, dla taty którego pasją jest ogrodnictwo.

Kubek dla mamy – prezent dla mamy to wydaje się, sprawa oczywista. Czy jednak na pewno? Może uderzanie w kobiece akcenty w tym przypadku nie będzie najlepszym pomysłem a coś z zupełnie innej bajki. Może mama słucha Hendrixa albo Cobaina?

Kubek dla chłopaka – prezent dla chłopaka jest sprawą prostą. Co mu nie kupimy pewnie i tak się ucieszy. Jeśli jednak trafimy w jego gust to w przypadku kubka może się z nim wcale nie rozstawać. Może by spróbować czegoś zupełnie odjechanego? Na przykład kubek z Miednicą to idealny kubek dla faceta.

Kubek dla dziewczyny – prezent dla dziewczyny to już bardziej skomplikowana sprawa. Wszystko zależy od tego jak dobrze dziewczynę znamy. Jeśli jest to znajomość od dawana to bez problemu wybierzemy kubek na prezent. Trudniej, jeśli znamy się krótko. Wtedy polecamy coś bardziej neutralnego jak jeden z kubków z serii Flora lub Fauna

Kubek dla przyjaciółki – prezent dla przyjaciółki na pewno będzie sprawą prostą, bo skoro to przyjaciółka to znamy ją doskonale. Wybór kubka na prezent w tym przypadku to formalność.

Kubek dla szefa – prezent dla szefa to już sprawa złożona. Nie może być zbyt odważny, ale też nie pospolity. Polecamy coś z serii przeszłość.

Autor:

error: