Shopping Cart: 0 Products
[psfw slug=reklama]

Filiżanki na prezent? Kubek na prezent? Pomożemy Ci wybrać.

Kubki ręcznie malowane
Kubki ręcznie malowane, idealne na prezent

Pytanie: Co kupić na prezent? Wydaje się to banalną sprawą, ale tylko do momentu, kiedy to my musimy stanąć przed wyborem. Do przeanalizowania pozostaje wiele czynników. Kim jest osoba obdarowywana? Jakie mamy z nią relacje? Jaka jest okazja? Dopiero odpowiedź na te wszystkie pytania daje jakiś pogląd w jakim kierunku podążać w poszukiwaniu prezentu idealnego.

Częstym wyborem choć zazwyczaj już ostatecznym wydaje się kubek czy filiżanka. Jednak także tutaj trzeba sprawę przemyśleć. Ręcznie malowane filiżanki to raczej nieodpowiedni prezent na walentynki dla chłopaka. Takie myślenie to błąd. Za to zazwyczaj jesteśmy pewni, że kubek na prezent dla dziewczyny może być strzałem w dziesiątkę. Nie wszystko jest takie oczywiste. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym dylematom i stworzyć poradnik prezentowy z naszymi produktami. Filiżanki na prezent to raczej prezent dla dziewczyny czy kobiety z utartym gustem. Znajdziecie u nas mnóstwo filiżanek malowanych ręcznie idealnych na prezent zarówna jako prezent dla dziewczyny żyjącej na luzie, a także jako prezent dla żony czy mamy gustującej w bardziej klasycznych zdobieniach. Dużym powodzeniem cieszą się filiżanki na prezent malowane ręcznie z wzorami roślinnymi takie jak Monstera Dziurawa, czy filiżanki motywem ważki Świtezianki Błyszczącej.

Filiżanki na prezent ręcznie malowane
Filiżanki na prezent ręcznie malowane

Sama koncepcja filiżanki na prezent jest świetna, jeśli zależy nam na tym, żeby był to prezent niebanalny a zarazem luksusowy. Nie jest to bowiem prezent oczywisty, dostępny w każdym sklepie. Ręcznie malowana polska porcelana, z sygnaturą naszej wytwórni pozwala poczuć się osobie obdarowanej kimś wyjątkowym. W końcu obdarowujący dołożył starań, aby prezent był unikalny. Filiżanka na prezent dla osoby starszej wydaje się być równie trafionym pomysłem. Wielkim atutem zakupu w naszym sklepie jest fakt, że pakujemy wszystkie nasze produkty tak aby osoba, która odbiera paczkę czuła się wyjątkowo. Każda nasza przesyłka wygląda jak ekskluzywny prezent. Odpada więc potrzeba planowania jak zapakować prezent, żeby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo. Filiżanki na prezent jak ustaliliśmy to raczej prezent dla kobiety niż prezent dla mężczyzny. Jednak, jeśli chcemy kogoś zaskoczyć, kogoś kogo znamy bardzo dobrze możemy się pokusić o kupno filiżanki dla meżczyzny. Dobrym pomysłem będzie dla przykładu kupno filiżanki na prezent z pająkiem Wałęsakiem Brazylijskim dla pana hodującego pająki i lubiącego kawę. Mamy też filiżanki dla mężczyzn z motywem czaszek, znanych muzyków takich jak Jimi Hendrix, Curt Cobain, Jim Morrison oraz wiele innych. To dopiero niebanalny prezent. Takie kompozycje to też świetny prezent dla osoby, która wszystko już ma i ciężko ją zaskoczyć.

Filiżanki na prezent. Motyw "Frida Kahlo"
Filiżanki na prezent. Motyw „Frida Kahlo”

Osobnym tematem wydają się kubki na prezent. To forma mniej formalna idealnie pasująca na prezent dla osoby, z którą nie łączą nas bliskie relacje, ale chcemy ofiarować prezent z klasą. Kubek wydaje się oklepanym tematem i kojarzy się z ostatnią deską ratunku, kiedy nie wiemy już co kupić na prezent. Nawet jeśli to prawda i znaleźliśmy się pod ścianą to ostatecznie wcale nie musi tak być. Kubek w niecodziennym fasonie, malowany ręcznie to zupełnie inna sprawa. Także tutaj otrzymujemy świetnie wyglądający prezent w nietuzinkowym opakowaniu. To forma i praca włożona w produkcję kubka powoduje to, że nie jest już prezentem banalny, a wręcz odwrotnie. Zatem kubek na walentynki to zupełnie co innego, jeśli jest to kubek z sercem namalowanym ręcznie i to nie w formie piktogramu serca tylko prawdziwego serca w anatomicznym znaczeniu tego słowa. Czy może być lepszy prezent dla ukochanej osoby niż kubek z sercem, ale takim prawdziwym? W naszym sklepie znajdziecie więcej kubków idealny pasujących do różnych okazji choć w nieoczywisty sposób. Kubek dla chłopaka? Proszę bardzo. Kubek z Czaszką. Prezent dla dziewczyny lubiącej czaszki? Proszę bardzo. Kubek dla dziewczyny z czaszką Bizona i kwiatkiem w rogach.

Filiżanka na prezent wzór "Czacha motyl"
Filiżanka na prezent wzór „Czacha motyl”

Rozprawiliśmy się już prezentami dla starszych i młodszych. Kobiet i mężczyzn. Co jednak, jeśli szukamy prezentu z jakiegoś konkretnego powodu? Czasem zdążają się w życiu różne sytuacje a nic chyba tak nie podnosi na duchu jak prezent od osoby, na której nam zależy.  Dlatego jeśli szukasz prezentu dla osoby z depresją, prezentu dla osoby niepełnosprawnej, czy na przykład prezentu dla osoby chorej na raka odezwij się do nas. Razem coś wymyślimy. Wykonujemy też zamówienia indywidualne na prezent. Porozmawiamy o tym kim jest obdarowywana osoba i coś razem wymyślimy. Robiliśmy już wiele filiżanek na prezent i wiele kubków na prezent a część z nich została z nami w stałej ofercie. Jesteś w stanie zgadnąć które to? 😊

 

Autor: